Gelismiş Raporlama ve Ürün Yönetim Sistemleri
8
eticaret yazılım, filo, Online Muhasebe Programı, erp,rent a car, tms, web tabanli muhasebe, müsteri takip programı
Erp nedir Neden Gereklidir ?
2
single,single-post,postid-2,single-format-standard,vc_responsive
 

Erp nedir

Erp nedir

16 Aralık 2017 03:27 <p><strong>ERP Nedir?&nbsp; ERP ne işe yarar? Bize faydası nedir?</strong></p>

Erp nedir  Erp ne gibi bir işe yarar?

Erp anlam olarak ingilizce açılımı Enterprise Resource Planning olan, ilk defa java'nın yaratıcı oracle tarafından piyasaya sürülen bir nevi entegre bilgi sistemidir.

 

Erp sistemin Türkçe karşılıgı Kurumsal Kaynak Planlama olarak tanımlanabilir.

Peki ERP Nedir Ne işe yarar? ERP bir işletmenin faaliyetlerini tek bir yerde yönetmelerini sağlayan yazılımdir.Nasilmi? Erpsistem Erp ile Stok Yönetimi, Satış Yönetimi, Üretim Yönetimi, Cari Finans Yönetimi,İş Zekâsı gibi modullerle tum bu farlklı departmanları tek bir modulde toplanmasını saglar.

 

Erp sistem yazılımı satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına ve stoklara kadar aklımıza gelen tüm fonksiyonlarını kapsayan entegre online web tabanlı yazılımdır. Erpsistem Erp tüm bu uygulamalari bir nevi orkestra şefi gibi hem tek tek çalışabilen ve tümleşik olarak bir çatı altında online yönetebilen web tabanlı bir çözüm sunar.

 

Erp sistemler genellikle orta ve büyük şirketler tarafından kulanılmaktadırlar.Aslında Erp sistemin işlevlerine ve neler yapabileceklerimize bakarsak erp kulanımının bir tercihten çok ihtiyaç oldugunu görürüz.

 

 

Satınalma ve Satiş operasyonlarınızı kolay bir sekilde yönetebileceğiniz, Erpsistem Erp programı ile, depo, stok, cariler, raporlama, insan kaynaklari, ürün yönetimi sisteme entegre halinde gelir.

 

 

 

 

Biz size hem uygun fiyata ve herkes tarafından kolayca kulanılabilecek, ve yazılım maliyeti işletmeyi zorlamıyacak çözümler sunuyoruz.

Özel bir donanım gerektirmez:

Web tabanlı ERP yazılımını kullanmanın  en büyük avantajlarından bir  erp yazılımını işletmenizde her makineye kurmaya gerek kalmadan, web üzerinden ofisinizden baglanabilirsiniz.

Dilerseniz Erpsistem Erp programının detay sayfasına buradan bakabilir online demoyu buradan inceleyebilirsiniz. Ücretsiz 14 gun deneyin.